Izvor: B92, 16.Avg.2012, 21:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vukić pred kaznom, epilog u petak
Iako je trebalo da bude lider i jedna od najvećih uzdanica Partizana u novoj sezoni, Zvonimir Vukić ušao je u sukob sa trenerom pa se nalazi pred kažnjavanjem.
Menadžement "crno-belih" na čelu sa predsednikom Draganom Đurićem i sportskim direktorom Ljubišom Tumbakovićem u petak će da odluči o sudibini najboljeg strelca.
Beogradski mediji spekulišu da bi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Partizan mogao čak i da raskine ugovor sa Vukićem, koji je pre nekoliko dana odstranjen iz tima.
Sve je počelo nakon eliminacije Partizana iz kvalifikacija za Ligu šampiona, kada jeZvonimir Vukić istakao da nije povređen kao što je tvrdio trener Vermezović i da ne zna zašto nije bio u protokolu protiv AEL-a, da bi ga Vermezović, nakon što je istakao da ne postoji sukob, nekoliko dana kasnije udaljio sa treninga prvog tima.












