Vujošević pušten iz bolnice, već u nedelju na klupi Partizana

Izvor: Blic, 08.Jan.2014, 23:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vujošević pušten iz bolnice, već u nedelju na klupi Partizana

Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević, koji je poslednje dve nedelje proveo u bolnici zbog zdravstvenih problema, pušten je na kućno lečenje, prenose beogradski mediji.

Vujošević se oseća mnogo bolje i biće na klupi crno-belih već u nedelju na utakmici 16. kola regionalne Jadranske lige protiv Krke iz Novog Mesta, tvrde Večernje novosti.

U Vujoševićevom odsustvu košarkaše >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Partizana na tri utakmice vodio je njegov pomoćnik Velimir Gašić. Crno-beli su pobedili Igokeu i Mega Vizuru u Jadranskoj ligi, a poraženi su od madridskog Reala u Evroligi.

Vujošević je hospitalizovan 26. decembra zbog problema sa bubrezima izazvanih dugogodišnjim dijabetesom, a nakon uspešnog lečenja na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu spreman je da se vrati svakodnevnim obavezama u klubu.

Gašić će u četvrtak u Minhenu voditi ekipu Partizana protiv domaćeg Bajerna, u utakmici drugog kola F grupe Top 16 faze Evrolige.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.