Vujošević: Partizan želi prvu pobedu

Izvor: Kurir, 14.Nov.2012, 15:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vujošević: Partizan želi prvu pobedu

Partizan će sutra u 20.45 igrati u Beogradu sa Bešiktašem, utakmicu 6. kola Grupe D Evrolige

BEOGRAD - Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević izjavio je danas da njegov tim ima velike ambicije uoči meča sa turskim Bešiktašem, jer želi prvu pobedu u ovogodiošnjem takmičenju Evrolige.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Partizan će sutra u 20.45 igrati u Beogradu sa Bešiktašem, utakmicu 6. kola Grupe D Evrolige.

"Ogroman napor uložen na treninzima i utakmicama nije dobio smisao u dobrom rezultatu. Na tri meča smo bili veoma blizu pobede. Igramo sada sa Bešiktašem sa najvećim ambicijama. Želimo prvu pobedu, jer smo je zaslužili", rekao je Vujošević na konferenciji za novinare. On je objasnio da turski tim ima izmenjen sastav u odnosu na prošlu godinu, ali da igra "iznenađujuće dobro".

"U domaćem prvenstvu osvojili su Superkup na startu. Igraju lako, sa dosta kontri. U ključnim momentima znaju da nađu rešenje. Rezultati koje imaju nisu slučajni. Dolaze da pobede i potvrde plasman u Top 16", rekao je Vujošević.

Trener Partizana pozvao je publiku da "napuni Pionir do poslednjeg mesta", kako bi ekipa uz pomoć navijača uspela da pobedi. Košarkaš crno-belih Dejan Musli naglasio je da ekipa mora da se vrati posle dva poraza.

"Nadam se da smo izvukli pouke iz prošlih utakmica i da nećemo ponavljati greške. Daćemo sve od sebe da dobijemo utakmicu", rekao je Musli.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.