Izvor: B92, 10.Mar.2013, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vujošević: Napredovali smo
Trener Partizana Duško Vujošević pohvalio je skok svoje ekipe nakon pobede nad Igokeom.
Crno-beli su savladali lidera ABA lige kod kuće sa 73:64 u derbiju 24. kola ABA lige.
"Svaki protivnik želi da se protiv nas predstavi u najboljem svetlu. Mi smo Igokeu dočekali kao ekipu koja je na prvom mestu, svesni da svi koji su pravili procenu o njihovoj snazi pred sezonu nisu bili u pravu."
„Očigledno imaju veliku žeđ za trofejom. Pojedinačni kvalitet >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << im je dobar, ali se sabira što je sigurno zasluga trenera Bajića. Imaju dobro organizovan tim koji sve to prati. Nadam se da su svi svesni koliko uspeh prave i svaka im čast. Mi smo u međuvremenu napredovali, moram da pohvalim Lovernja i Gordona kada je u pitanju skok. Možemo mnogo bolje. Radom će se to pokazati u utakmicama koje predstoje“, rekao je Vujošević.
Trener crno-belih istakao je i važnost pobede u prošlom kolu protiv Cedevite.
„Pobeda u Zagrebu je bila veoma važna, možda i centralna pobeda sezone koja je tim pretvorila u pobednički. Zahvalnost navijačima koji su došli u velikom broju, prepoznali su važnost ali i kvalitet Igokee.“
Pogledaj vesti o: Partizan





