Vujošević: Akojon potpisao, pričaćemo kad dođe

Izvor: Mondo, 04.Mar.2015, 14:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vujošević: Akojon potpisao, pričaćemo kad dođe

Trener Partizana potvrdio je informaciju da je njegov tim jači za plejmejkera. "Više reči o tome kada doputuje".

Foto: MN Press

Partizanova potraga za plejmejkerom definitivno je završena. Džoš Akojon potpisao je ugovor sa crno-belima i definitivno će u narednim danima postati deo tima Duška Vujoševića.

Informaciju da je iskusni košarkaš pojačao šampiona Srbije na najkritičnijoj poziciji >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << protekle noći prvi je javno ozvaničio menadžer Minja Ilić, agent Saše Pavlovića.

Dolazak Akojona u sredu popodne najavio je i Vujošević lično.

"Igrač je potpisao, ali ne bih još o tome, jer znate kako je sa njima, dok ne doputuju... Više ćemo pričati o tome kada dođe u Beograd", rekao je trener crno-belih.

Istovremeno Vujošević je izrazio i čuđenje činjenicom da je Ilić poručio javnosti da su pregovori ispešno završeni.

"Zaista ne znam odakle Minji Iliću ta informacija".

Klub će tokom dana zvanično na svom sajtu objaviti da je Akojon novi član "parnog valjka", a brzo će biti poznato i kada će mu biti rezervisana karta za dolazak u Srbiju.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.