Voša dobila Partizan, Zvezda čeka Spartak

Izvor: RTS, 29.Sep.2013, 19:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vojvodine savladali su, u Novom Sadu, u derbiju kola lidera šampionata Partizan sa 2:1 (0:0). Subotički Spartak gostuje na Marakani.

18.55 - Kraj utakmice. Vojvodina je savladala Partizan sa 2:1.

18.50 - GOOOL. Golom Alivodića Vojvodina dolazi u prednost od 2:1. Igrao se 89. minut.

18.37 - Gool. Partizan uspeo da izjednači. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Gol je postigao Kojić u 77. minutu.

18.32 - Gool. Vojvodina vodi sa 1:0. Strelac je Škuletić u 73. minutu.

17.49 - Poluvreme na stadionu Karađorđe. Vojvodina - Partizan 0:0.

17.26 - Završeno je pet mečeva koji su počeli u 15.30. Postignuti su sledeći rezultati: Javor - Radnički Niš 1:1, Donji Srem - Voždovac 3:0, Jagodina - Novi Pazar 1:0, Napredak - Čukarički 2:1 i OFK Beograd - Rad 1:0.

17.01 - Počeo je derbi dana i derbi sedmog kola Jelen Superrlige. U Novom Sadu igraju Vojvodina i Partizan.

Zbog (ne)održane gej parade sve utakmice sedmog kola Jelen Superlige pomerene su za nedlju a drebi kola je svakako u ''srpskoj Atini'', gde Voša dočekuje Pratizan od 17 časova.

Pre toga, u 15.30 počeće pet utakmica, a parovi su sledeći: na Karaburmi OFK Beograd - Rad, Jagodina - Novi Pazar, Čukarički putuje u Kruševac na meč sa Napretkom, a sastaju se još i Javor i Radnički Niš, kao i Donji Srem - Voždovac.

Od 19 sati na našem najvećem stadionu, uzdrmana Crvena zvezda dočekuje subotički Spartak i pobeda je jednostavno imperativ za crveno-bele.

U isto vreme, Sloboda će u Užicu dočekati kragujevački Radnički, što je svojevstan regionalni mini-derbi.

Na tabeli vodi Partizan sa 16 bodova, drugi je Čukarički sa 14, a Zvezda, Novi Pazar i niški Radnički imaju po deset bodova.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Subotica