Vesterman se vratio u Beograd

Izvor: B92, 17.Mar.2014, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vesterman se vratio u Beograd

Plejmejker Partizana NIS Leo Vesterman vratio se u Beograd gde će nastaviti rehabilitaciju povređenog kolena.

Francuz je u decembru pokidao ligamente i završio sezonu, ali će u završnici iste biti uz saigrače na mečevima u Pioniru i Areni.

Vesterman, koji je proteklih meseci na društvenim mrežama redovno slao poruke podrške saigračima i klubu, prisustvovaće u četvrtak meču 11. kola Top 16 faze Evrolige protiv Makabija iz Tel Aviva u Kombank Areni.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
U četvrtak će prvi put posle devet meseci u crno-belom dresu zaigrati Letonac Davis Bertans, koji je doživeo istu povredu kao i Vesterman, ali u finalnoj seriji Superlige prošle sezone.

Letonac je trebalo da se vrati protiv Solnoka u nedelju, ali je taj meč odložen na zahtev Mađara, a možda će biti i otkazan u korist crno-belih.

Partizan u četvrtak dočekuje Makabi, a cene karata su od 500 do 4.000 dinara.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.