Vermezović: Sve je moguće u LE

Izvor: B92, 18.Sep.2012, 01:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vermezović: Sve je moguće u LE

Trener Partizana Vladimir Vermezović rekao je da njegove izabranike očekuje težak posao u Ligi Evrope, ali da je sve moguće.

'Crno-beli' takmičenje počinju u četvrtak gostovanjem Neftčiju u Azerbejdžanu, a u grupi sa šampionom Srbije nalaze se i milanski Inter i Rubin iz Kazanja.

"Potreban nam je dobar rezultat, jer dugo nemamo pobedu u takmičenjima po grupama. Ako se ne varam trenutno imamo bilans 1:15", rekao je Vermezović.

Liga Evrope je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << lepo i zanimljivo takmičenje, mala Liga šampiona, očekuje nas šest utakmica, a u fudbalu je sve moguće. Idemo korak po korak i svaki meč nam je važan, ne samo u Evropi već i u prvenstvu. Trudićemo se da ostvarimo što bolji utisak“, dodao je Vermezović.

Vermezović je istakao da je odličan uvod pred takmičenje u Evropi bila ubedljiva pobeda nad Hajdukom sa 5:2.

Možda je pobeda protiv Hajduka nagoveštaj lepših momenta Partizana, pogotovo na našem stadionu. Igrači su u dobrom ritmu, reprezentativci su odradili dobar posao, nalaze se u formi“, naglasio je trener šampiona Srbije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.