Izvor: Blic, 04.Jul.2012, 22:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vermezović: Ova ekipa Partizana ima srce
Trener fudbalera Partizana Vladimir Vermezović imao je samo reči hvale za svoju ekipu posle pobede nad ukrajinskom Zarjom od 1:0 u prijateljskom meču odigranom u Sloveniji.
“I pre utakmice sam odlučio da probamo neke nove stvari u odbrani, poput Lovrea na mestu štopera. Hteo sam da, u slučaju nekog problema, vidimo možemo li da računamo njega na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << toj poziciji. Očigledno je da su momci umorni, ali su pokazali kvalitet - ne odustaju, sve do kraja. Mislim da ova ekipa Partizana ima srce i da će to i dalje pokazivati”, rekao je Vermezović.
Na pitanje ima li nečeg što mu se nije svidelo u igri crno-belih, strateg srpskog šampiona kaže:
“Nije mi se svidelo što igrači u pojedinim trenucima nisu uspevali da zadrže loptu i na taj način pomognu odbrani da se malo osveži, ali to je verovatno zbog umora. Igrali smo protiv čvrste ekipe, koju verovatno mnogi ne znaju, osim kladioničara, a momci su pokazali da mogu da odgovore zadacima i pored toga što su u meč ušli posle punog treninga”, rekao je Vermezović.
Povezane vesti: Ilić presudio Ukrajincima i doneo Partizanu novu pobedu u Sloveniji




