Izvor: Sportske.net, 25.Jul.2019, 20:23

Velški bunker izdržava, provokacije domaćina! (TVITOVI)

Partizan bolji rival što je i više nego očigledno, ali...

Teški bunker Konahs Kija u prvom poluvremenu protiv Partizana.

Crno-beli se muče da naprave dobru šansu, domaćin i ne pokušava da napadne i retko prelazi centar, pa je rezultat 0:0.

Tandem Suma-Tošić bi mogao da bude idealna kombinacija crno-belih u novoj sezoni, Tošić je nakon dodavanja najskupljeg igrača Partizana u istoriji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << imao dobru šansu u petom minutu, ali je šutirao pored gola. Imao je i Pavlović u prvih deset minuta jednu dobru solo-akciju, ali je izblokiran.

Mladi Strahinja Pavlović je igrao prilično ofanzivno danas, imao je još jednu šansu u 19. minutu kada je golman domaćina dobro odbranio njegov udarac.

Bilo je opasnih prekida, Šćekić se našao u jednoj prilici, ali promene rezultata nije bilo, Velšani su se samo branili.

Bunker koji su postavili bio je neprobojan u kombinaciji sa terenom koji je bio očajan za ekipe koje igraju pas igru. Ono što treba da zabrinjava jeste nasedanje na provokacije fudbalera Partizana i to onih najiskusnijih, Zorana Tošića i Vladimira Stojkovića, obojica su dobili žute kartone.

Dakle, nakon prvih 45 minuta igre, nema ekipe koja vodi, rezultat je 0:0.

Iskreno, da sam igrač Conhansa, trudio bih se da me što češće hvataju grčevi u toku utakmice... #FKP

— Aleksandar Raičević (@DiplMenadzer) July 25, 2019

Ljudi ko nosi 3 na dresu kod nas? Strahinja Pavlović ili Serhio Ramos? 😁

Svuda je po terenu.#fkp #partizan

— Milos Jovanovic (@jomilos) July 25, 2019

Teže je dati gol ovim drvosječama, nego normalnim ekipama... #fkp #FKPartizan

— Strahinja Jakić (@StrahinjaJakic) July 25, 2019

Ovi igraju tako da je nama Strahinja Pavlovic jedan od najisturenijih igraca... #fkp

— KiKi (@maracooya) July 25, 2019

Nije nama ni Sadik, ni Ivanović najveći problem. Zoran Tošić je taj koji bi svojom reputacijom i kvalitetom trebao kidati a Bambi od dolaska tj povratka u Hram tek povremeno bljesne.

— Dragan Mance (@VasilijeVv) July 25, 2019

Isto tako , a i sredina scekic zdjelar ne kazem da je losa ali je 100% usmerena na defanzivu nijedan u napadu nije nista posebno ... ako se cela sezona svodi na sumu tosica i sadika mislim da nam se crno pise tj nema titule