Veličkoviću broj 12 u Partizanu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Mar.2016, 16:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veličkoviću broj 12 u Partizanu

Nekadašnji košarkaški reprezentativac Srbije Novica Veličković vratio se u Partizan posle skoro sedam godina, objavljeno je na sajtu kluba.

Krilni košarkaš danas je potpisao ugovor do kraja sezone, nakon što su otklonjene sve administrativne procedure prilikom raskida ugovora sa turskim Trazbonom.

"Veoma mi je drago da sam se vratio u Beograd, u svoj klub, tamo gde sam ponikao. Presudila >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je moja želja da ponovo igram pred našim navijačima i da sa parketa delim ljubav prema Partizanu", izjavio je Veličković i zadužio dres sa brojem 12, kao i u prvom mandatu.

Veličković je karijeru počeo u Partizanu, da bi posle pet sjajnih sezona, kada je izabran za najboljeg mladog igrača Evrope, prešao u Real Madrid.

Nakon velikih problema sa povredama, ali i trenerima, vratio se u Mega Vizuru 2013. godine, a posle je igrao za Brose Baskets u Nemačkoj i Trabzon u Turskoj, uz još jednu epizodu u Megi.

Sa reprezentacijom Srbije osvojio je srebro na šampionatu Evrope u Poljskoj 2009. godine.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.