Večiti opet na terenu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Sep.2017, 12:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Večiti" opet na terenu

Odložene utakmice 6. kola Superlige u kojima Partizan dočekuje Napredak, a lider Crvena zvezda gostuje Borcu iz Čačka odigraće se sutra.

Večiti se nalaze u jakom ritmu utakmica na svaka tri dana zbog nastupa u Ligi Evrope, a baš je to razlog zašto u sredu igraju preostale dve utakmice 6. runde domaćeg takmičenja.

Crveno-beli idu u Čačak timu koji je tek minulog vikenda ostvario prvi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << trijumf ove sezone i nalazi se na deobi poslednjeg mesta

"Treneri ne vole previše da rotiraju, ali nekad su primorani. Protiv Borca će 11 najboljih igrati u tom trenutku. Zadovoljan sam mojim timom i dužinom klupe", rekao je trener Zvezde Vladan Milojević koji često ove sezone rotira igrače.

Kao i večiti rival, aktuelni šampion Partizan namerava da nastavi pobednički niz u Superligi protiv ekipe koja je vezala tri poraza i ostala bez trenera Nenada Sakića.

Trener Partizana Miroslav Đukić ne vidi problem u gustom rasporedu, istakavši da su česte utakmice normalna stvar za velike klubove.

"Mesi i kompanija igraju u tom ritmu stalno, godinama. Naši igrači nisu navikli i moraju to da učine. Sve je u psihološkom momentu, potrebno je da se vidi ogromna želja da se savlada umor", rekao je Đukić.

Meč između Borca i Crvene zvezde igra se u 17 sati, dva sata pre Partizana i Napretka.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.