Izvor: TV Arena Sport, 22.Apr.2016, 11:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vazura: Dobićemo licencu
Partizan, za razliku od Crvene zvezde i Čukaričkog, još uvek od FS Srbije nije dobio licencu za takmičenje u evropskim kupovima!
"Ne postoji strah da će Partizan da ostane bez licence za Evropu. Naredna kontrola je u maju i tada ćemo da dobijemo neophodnu dokumentaciju za takmičenje. U toku je prikljupljanje papira i u narednim danima će taj posao da bude završen" – kaže Miloš Vazura, >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << generalni direktor crno-belih.
Razlog zašto crno-beli još uvek nemaju licencu je u sledećem:
"Zastoj je nastao zbog određenih dugovanja prema bivšim igračima. Svi su, manje–više, pristali na reprogram dugova. Ostala su samo trojica-četvorica kojima ćemo u krajnjem slučaju da isplatimo novac i dobićemo licencu" – istakao je Miloš Vazura.
Ostale susrete koje uživo prenosimo pogledajte na linku prenosi uživo
Uvek sveža dešavanja pratite na Vesti fudbal
Pratite naše Facebook i Twitter stranice i saznajte najnovije vesti iz sporta.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda





















