Vaterpolisti Radničkog i Partizana večeras otvaraju polufinalnu seriju

Izvor: KGsport.info, 04.Maj.2016, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vaterpolisti Radničkog i Partizana večeras otvaraju polufinalnu seriju

Vaterpoliste Radničkog večeras očekuje prvi meč polufinala plej-ofa protiv beogradskog Partizana. Utakmica na bazenu „Banjica“ počinje u 20 časova.
Ovo je četvrti međusobni susret ovih timova u tekućoj sezoni. U Regionalnoj ligi Partizan je slavio na „Banjici“ (11:7), dok je u Kragujevcu bilo nerešeno (7:7). Partizan je slavio i u finalu Kupa Srbije (11:9).
Na putu do polufinala plej-ofa kragujevački >> Pročitaj celu vest na sajtu KGsport.info << tim eliminisao je ekipu Beograda, dok je Partizan bio bolji od Banjice.
Drugi polufinalni par čine Crvena zvezda i Vojvodina, koji će svoj prvi meč u polufinalnoj seriji odigrati takođe večeras, od 19.15h na bazenu „Tašmajdan“. Revanši su na programu u subotu, dok će se eventualne „majstorice“ igati 14. maja.

Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda,   Kragujevac

Nastavak na KGsport.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KGsport.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KGsport.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.