(VIDEO) Poraz Dortmunda, gol Jojića

Izvor: Press, 15.Mar.2014, 19:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goste iz Menhengladbaha su do iznenađujuće pobede predvodili napadači Rafael i Kruse, ali i golman Mark Andre ter-Štegen, koji je nekoliko puta dobro intervenisao.
Bivši fudbaler Partizana i reprezentativac Srbije Jojić postigao je u 77. minutu jedini gol za domaćina, pošto je 15 minuta ranije ušao umesto Sebastijana Kela.
Jojiću je to drugi gol za Borusiju otkako je zimus stigao u Dortmundu.
Pogledajte sve golove sa ovog meča:

Hofenhajm >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << nije uspeo dođe do pobede protiv Majnca, iako je do 67. minuta imao vođstvo od 2:0. Gosti su golovima Čupo-Motinga, Salera i Okazakija došli do preokreta i bodova.
Uspešan na gostovanju bio je i Hanover, koji je sa 3:0 pobedio Hertu u Berlinu.
Rezultati i strelci:
Borusija Dortmund - Borusija Menhengladbah 1:2 (Jojić 77 -Rafael 32, Kruse 40)
Verder - Štutgart 1:1 (Hunt 79 - Nidermajer 55)
Hofenhajm - Majnc 2:4 (Polanski 49, Firmino 53 - Čupo-Moting 67, Saler 73, Okazaki 75, 90)
Ajntraht Braunšvajg - Volfsburg 1:1 (Belarabi 48 - Gustavo 36)
Herta - Hanover 0:3 (Stindl 49, Šlaudraf 57, Hušti 90)