Izvor: Vesti-online.com, 11.Feb.2016, 18:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Nije lako biti Duletov prevodilac
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević pokrenuo je Limož, koji blista pod dirigentskom palicom trofejnog stručnjaka. Međutim, problem je i dalje jezička barijera.
Veoma zanimljivo je na tajm-autima francuskog šampiona, s obzirom da Vujošević ne govori ni engleski ni francuski. Nije lako prevodiocu Limoža kad treba ovo da prevede. Stare navike (psovke) se teško izbacuju iz rečnika.
Pogledajte i poslušajte kako Dule drži tajm-aut, dok su unezvereni košarkaši Limoža u čudu...
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










