(VIDEO) CRNO-BELI OSVOJILI SURDULICU Trojka Partizana na krilima Đurđevića, golman Radnika sve rešio

Izvor: Kurir, 29.Okt.2016, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Crno-beli su se izjednačili s Vojvodinom na drugom mestu na tabeli sa po 29 bodova, s tim što Novosađani imaju meč manje (suta gostuju u Nišu), dok im Crvena zvezda, takođe sa utakmicom manje (sutra dočekuje Rad), beži tri boda

Radnik je deseti sa 15 bodova

Dvostruki strelac za crno-bele bio je Đurđević, a jednom je mrežu Radnika zatresao i Leonardo, dok je jedini gol za domaćina postigao Zlatanović, inače Partizanovo dete

Uskoro >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << opširnije

TOK MEČA:

KRAJ - 1:3!

81 minut - ŠANSA za PARTIZAN! Radin je šutirao pored gola posle velike greške Pavlovića

76 minut - GOOOLLL - 1:3 - ĐURĐEVIĆ! Golman Čančarević je napravio veliku grešku, promašio je loptu, pa se Đurđević ušetao u gol

75 minut - Saša Ilić beleži 793 meč za Partizan, jer je zamenio Božinova

55 minut - ŠANSA za PARTIZAN! Božinov je proigrao Đurđevića, koji nije dobro primio loptu kada se našao sam pred Čančarevićem, koji je onda intervenisao

53 minut - Radin je dobio jak udarac potkolenicom u glavu!

47 minut - GOOOLLL - 1:2! ZLATANOVIĆ! Milovanović je centrirao sa desnog krila, a Zlatanović ispred štopera Partizana poslao loptu u mrežu Inače, Zlatanović je "Partizanovo dete"

Kraj prvog poluvremena!

38 minut - PREČKA! Leonardo je sa 18 metara želeo da lobuje Čančarevića, ali je pogodio prečku

36 minut - ŠANSA za RADNIK! Šutirao je Radović iz okreta, ali preko gola

26 minut - VELIKA ŠANSA za PARTIZAN! Božinov se našao sam pred golmanom Radnika i šutirao, a Čančarević je odbranio

17 minut - ŠANSA za RADNIK! Ponovo je golman Kljajić dobro intervenisao, ovaj put posle slobodnjaka Adamovića

10 minut - GOOOLLL - 0:2 - LEONARDO! Gosti su duplirali vođstvo samo 68 sekundi posle vodećeg gola U akciji su učestvovali svi ofanzivci Partizana, dok lopta nije došla do Brazilca, koji je imao otvoren šut i pretvorio ga u gol

9 minut - GOOOLLL - 0:1! ĐURĐEVIĆ! Balažic je glavom izbacio loptu iz Partizanovog šesneasterca, Božinov je na prvu izbacio loptu preko polovine, a Đurđević istrčao kontru, izašao sam pred golmana Čančarevića i matirao ga

7 minut - Počelo je žustro Već je bilo nekoliko oštrih startova na obe strane

3 minut - ŠANSA za RADNIK! Fransis je proigrao Radovića, koji je u kazneni prostor ušao po desnoj strani i šutirao, ali je Kljajić odbranio

1 minut - Utakmica je počela

16:58 - Igrači izlaze na teren uz "Marš na Drinu"

SASTAVI:

RADNIK: Čančarević, Milovanović, Vlahović, Adamović, Nikolić, Fransis, Radović, Pavlović, Gojković, Vuković, Zlatanović

PARTIZAN: Kljajić, Radin, Miletić, Milenković, Balažic, Everton, Marjanović, Leonardo, Stevanović, Božinov, Đurđević

16:43 - Nišlije prekinule Partizanovu seriju

Tim trenera Marka Nikolića bio je u seriji od sedam pobede u prvenstvu i Kupu kada ga je u prošlom kolu zaustavio niški Radnički i to u Humskoj - 1:1 Radnik je u poslednja dva kola zabeležio pobede, u Surdulici je pao Novi Pazar 3:1, a onda je kao gost savladao Bačku 2:0

16:30 - 0:2 je najopasniji rezultat

Radnik i Partizan sastajali su se tri puta prošle sezone Posle iznenađenja u Surdulici (2:2), uprkos vođstvu crno-belih od 2:0, Partizan je zabeležio dve pobede nad Radnikom - 3:2 kod kuće i 4:0 u gostima

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.