VELIKI PEH: Bivši igrač Partizana SLOMIO nogu!

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Mar.2018, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VELIKI PEH: Bivši igrač Partizana SLOMIO nogu!

Sledi mu duga pauza.

Fudbaleri Zemuna poraženi su u 25. kolu Superlige Srbije od Javora iz Ivanjice (0:2), a ekipa iz Gornje Varoši u nastavak prvenstva ulazi oslabljena za Branislava Trajkovića.

POČIVAJ U MIRU RATNIČE: Ljajić i Jovetić ZANEMELI zbog prerane smrti bivšeg saigrača (FOTO)

TRAGEDIJA NA ČIZMI: Preminuo kapiten Fjorentine (FOTO)

U HUMSKOJ NEMAJU DILEMU: On je PRVI pik da nasledi Đukića (FOTO)

Nekadašnji igrač >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Partizana, koji je pre dve nedelje u remiju protiv branioca titule ostavio odličan utisak, posle jednog starta sa odbranom Ivanjičana ostao je na zemlji. Konstatovano je da je u pitanju prelom noge, pa bivši prvotimac kulskog Hajduka, Vojvodine i Ordabašija iz Kazahstana mora na dužu pauzu.

Trajković je za crno-bele igrao u sezoni 2014/2015, kada su ga navijači "označili" kao glavnog krivca za eliminaciju iz trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona od Ludogoreca. Podsetimo, meč protiv bugatskog prvaka završen je nerešeno (2:2), a golove za Parni valjak postigao je sadašnji igrač Genčlerbirligija Petar Škuletić. Sa druge strane, dvostruki strelac za Bugare bio je Brazilac Marselinjo.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.