Izvor: B92, 06.Okt.2019, 17:53

Uživo: Ponovo vodi Voždovac!

Fudbaleri Voždovca pobedili su Partizan na gostovanju rezultatom 2:1 u 11. kolu Superlige Srbije.
Partizan je gubio tokom većeg dela utakmice, uspeo da izjednači, ali neposredno pred poslednji sudijski zvižduk pretrpeo poraz.
Crno-beli su napadali gotovo svih 90 minuta i samo u tri navrata imali padove u koncentraciji defanzivno, što ih je na kraju koštalo sva tri boda.
Crno-beli su prekinuli niz od četiri pobede u svim takmičenjima, te upisali prvi poraz posle deset mečeva nepobedivosti.
Partizan je u meč ušao ofanzivno i napadao više neg rival. Imali su par solidnih prilika, ali nisu opasnije pretili golu Ilića, sve do 17. minuta kada je to uradio Tošić.