Uplašeni Partizan u istanbulskom grotlu, Liga Evrope sve dalje, navijači ljuti na odbranu (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Avg.2018, 20:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uplašeni Partizan u istanbulskom ''grotlu'', Liga Evrope sve dalje, navijači ljuti na odbranu (TVITOVI) (video)

Iako mu treba pobeda, Partizan u prvom poluvremenu potpuno bezopasan po gol Bešiktaša. Na drugoj strani, Stojković savladan već dva puta...

Posle prvih 45 minuta u Istanbulu, Bešiktaš - Partizan 2:0.

To je rezultat koji domaće vodi u Ligu Evrope, a beogradski crno-beli će u nastavku morati da postignu najmanje dva gola ako žele da naprave iznaneđenje.

Preneli smo odmah na >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << početku, Bešiktaš na svojoj ''Vodafon Areni'' ima veliku podršku navijača, a utisak je da je ta atmosfera uplašila i ''stegla'' ekipu Partizana.

Domaći od početka imaju inicijativu, Kvarežma je posebno raspoložen, a upravo on je iz slobodnog udarca asistirao Pepeu za vodeći gol u 37. minutu. Naivno je ispala odbrana Partizana, Pepe je ostao sam ispred istrčalog Stojkovića i bez problema ga savladao - 1:0.

Nažalost, ni to nije bilo sve od domaćih. Rezervista Ozjakup, koji je u 27. minutu zamenio povređenog Ujsala, duplirao je prednost Bešiktaša u 45. minutu, posle duplog pasa sa Larinom. Opet situacija jedan na jedan, Stojković opet nemoćan - 2:0.

Očekivali smo, ako ništa drugo, onda makar borbeniji Partizan, možda se nešto promeni u drugom poluvremenu.