Izvor: Nezavisne Novine, 25.Dec.2014, 19:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ukupan dug Partizana 13 miliona evra
BEOGRAD- Doskorašnji potpredsjednik i član Upravnog odbora Partizana Ratomir Babić rekao je danas na Skupštini kluba da ukupan dug crno-bijelih iznosi 13 miliona evra,
Babić predsjedava Skupštinom pošto je dosadašnji predsjednik Partizana Dragan Đurić odsutan zbog bolesti.
On je delegatima podneo izvještaj u kojem je podsjetio da su od 2009. godine zabilježeni "odlični sportski rezultati". >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<
"Šest godina zaredom bili smo prvaci Srbije, što je najuspešnije razdoblje u istoriji kluba. Taj period bio je potpuna dominacija nad najvećim rivalima, dok je prošla godina izgubljena zbog pristrasnog suđenja na našu štetu. Dug Partizana iznosi 9,8 miliona evra, sa porezom 13 miliona", kazao je Babić.
On je istakao da je u prethodnih pet godina uloženo sedam miliona evra u pojačanja, dok je za odlaske igrača klub bruto prihodovao 35,9 miliona evra.
Nastavak na Nezavisne Novine...










