Izvor: RTS, 14.Apr.2012, 21:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubedljivi "crno-beli"
Partizan ubedljivo savladao ekipu Hemofarma sa 83:48 u prvoj utakmici devetog kola Superlige Srbije. Najefikasniji kod domaćina Vladimir Lučić sa 15 poena, goste predvodio Lalović sa 12 pogodaka.
Košarkaši Partizana večeras su u Beogradu ubedljivo savladali Hemofarm sa 83:48 (16:4, 25:14, 21:14, 21:16), u vanredno igranoj utakmici devetog kola Super lige.
Najefikasniji u pobedi crno-belih bio je Vladimir Lučić sa 15 poena, a od igrača Partizana jedino >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << se Milan Mačvan nije upisao u strelce. On je za devet minuta u igri tri puta šutirao za dva poena i jednom za tri, ali nije pogodio.
Danilo Anđušić je ubacio 12 poena, a Dragan Milosavljević i Bogdan Bogdanović po 10.
Goste je predvodio Boris Lalović sa 12 poena.
Partizan sada ima pet pobeda i dva poraza, a Hemofarm jednu pobedu i šest poraza.
Ovaj meč igrao se ranije od ostalih zbog učešća Partizana na završnom turniru Jadranske lige, od 28. do 30. aprila.

















