UŽIVO: Standard - Vojvodina 0:0

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Sep.2020, 06:54

Fudbaleri Vojvodine igraju u Liježu protiv Standarda treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Prenos utakmice možete pratiti na prvom programu Radio-televizije Vojvodine. Trenutni rezultat 0:0.

20.00 - Počeo je meč.

Ekipe nastupaju u sastavima:

Standard: Bodart – Fai, Vanhojsden, Laifis, Gavori – Karsela, Cimirot, Bokadi, Raskin, Amalja – Avenati.

Vojvodina: Vukliš – Andrić, Bralić, Saničanin, Đorđević – Drinčić, Stojković – Vukadinović, Čović, Bojić – Mrkaić.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

UŽIVO: Šarlroa - Partizan 1:0

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Sep.2020

Fudbaleri Partizana igraju utakmicu protiv Šarlroa u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Trenutni rezultat je 1:0 za ekipu iz Belgije...19. minut - Bolja igra crno-belih, ali bez realizovanih šansi...11. minut - Start Desoleja nad Asanom u kaznenom prostoru Šarlroa. Bez sudijske reakcije...10....

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.