UŽIVO: Partizan - Jagodina 4:0 (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 25.Jul.2015, 18:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pratite dešavanja sa utakmice drugog kola Superlige na portalu MOZZART Sport

UŽIVO KLAĐENJE

80. minut - GOOOOOL!!! Pravi potop Ćurana u Humskoj. Još jedan pogodak 17-godišnjeg Šaponjića, na opšte oduševljenje malobrojne publike... - 6:0.

72. minut - GOOOOOL!!! Kakva golčina Ivana Šaponjića! Zlatni Orlić i mladi napadač Partizana iskoristio je asistenciju Valerija Božinova i iz vrlo teške pozicije >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << sa desne strane postigao pogodak, pod prečku. Partizan sada vodi sa 5:0!

50. minut - GOOOOOL!!! Partizan vodi sa 4:0. Maestralna lopta Saše Ilića ka Andriji Živkoviću, koji na petercu pronalazi Nikolu Ninkovića, mada ostaje pitanje da li je lopta celom obimom prešla gol-aut liniju. Bilo kako, Ninković je strelac.

POČETAK DRUGOG POLUVREMENA!

Sve je bilo gotovo u smao nekoliko minuta. Teško da će se veoma slaba Jagodina vratiti posle ovakvog zaostatka.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

30. minut - Peh za crno-bele, Bandalovski ne može da nastavi utakmicu zbog povrede, pa je na terenu mladi Miroslav Bogosavac.

15. minut - GOOOOL!!! Andrija Živković sa 15 metara, posle duge lopte Fabricija. Mijatovića je lako ispao. Jagodina se raspala.

13. minut - GOOOOL!!! Dva gola Partizana u samo dva minuta. I ponovo je strelac Božinov, koji glavom materijalituje centaršut Nemanje Petrovića. Danijel Gašić se loše postavio.

12. minut - GOOOOL!!! Valerij Bažinov matematički precizan. Pročitao je njegovu nameru Đorđe Nikolić, ali nije mogao do lopte.

11. minut - Penal za Partizan! Taman što je Nikola Ninković zakoračio u kazneni prostor Jagodine naivni Igor Ivanović je skrivo čist, ali i prilično bespotreban prekršaj za najstrožu kaznu.