U petak četvrtfinale Kupa za žene

Izvor: B92, 23.Mar.2010, 17:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U petak četvrtfinale Kupa za žene

Žrebom u "Kući košarke" odlučeni su parovi četvrtfinala Kupa Milana Cige Vasojevića za košarkašice koje se igraju u petak.

U dve četvrtfinalne utakmice sastaju se Radivoje Korać - Čelarevo i Vojvodina - Voždovac, dok su dve prvoplasirane ekipe posle ligaškog dela Prvenstva Srbije beogradski Partizan i Hemofarm Štada iz Vršca, na završnom turniru Kupa startuju u polufinalu, koje se igra u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << subotu.

Partizan će igrati sa boljim iz četvrtfinalne utakmice Radivoje Korać - Čelarevo, dok će se Hemofarm, branilac trofeja, sastati sa pobednikom četvrtfinalnog meča Vojvodina - Voždovac. Finalna utakmica na programu je u nedelju.

Plasman na završni turnir Kupa Milan Ciga Vasojević izborilo je pet prvoplasiranih ekipa posle ligaškog dela prvenstva, kao i Čelarevo, pobednik drugog stepena Kupa Košarkaškog saveza Srbije.

Organizator završnog turnira je Partizan, a utakmice se igraju u Vizurinoj dvorani u Zemunu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.