Izvor: Radio 021, 10.Maj.2018, 22:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trijumf šampiona na Banjici
Rukometaši Vojvodine pobedili su Partizan na Banjici sa 27:25 u utakmici 5. kola plej-ofa Superlige.
Za razliku od nedeljnog duela sa Železničarom, Novosađani su ovog puta uspeli da u samoj završnici sačuvaju prednost iako su imali igrača manje, pa čak i da je u poslednjim sekundama susreta i uvećaju.
Najefikasniji su bili Jovanović i Stanković sa po 6, te Grozdanić sa 5 golova.
Aktuelnim šampionima ovo je bila druga pobeda, pa uz dva remija >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << i jednog poraza sa 6 osvojenih bodova dele drugo mesto sa pančevačkim Dinamom. Lider je Železničar sa tri boda više.
Vojvodina već u nedelju ponovo gostuje u Beogradu, ovog puta ekipi Crvene zvezde sa kojom je remizirala na startu plej-ofa.
Autor: 021.rs
Pogledaj vesti o: Partizan







