Izvor: MozzartSport.com, 19.Okt.2021, 13:15
TSC smenio Mladena Krstajića pred Partizan
Nova promena trenera u Superligi Srbije
Navikli smo u domaćem fudbalu na česte promene trenera. Malo kada klubovi imaju strpljenja za kontinuitet strategu ukoliko rezultati nisu po volji. Osetio je to i Mladen Krstajić.
Bivši selektor Srbije posle nešto manje od godinu dana dobio je otkaz u TSC-u, piše Sport klub.
21.00: (3,15) Atletiko Madrid (3,20) Liverpul (2,50)
U Bačkoj Topoli nisu zadovoljni zbog samo jedne pobede >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << u poslednjih pet mečeva, uz remi i tri poraza, bez obzira na trenutno četvrto mesto u superligaškom karavanu. Rastanak je usledio posle poraza od novosadskog Proletera u gostima (0:1), a uoči duela sa Partizanom u nedelju na nedavno otvorenom stadionu TSC-a.
Krstajić je u TSC došao decembra 2020. umesto iznenadana preminulog Zoltana Saba. Prošlu sezonu ekipa je završila na petom mestu, što nije bilo dovoljno za ponovni izlazak na međunarodnu scenu.
Do angažovanja novog šefa stručnog štaba, Sport klub piše da će plavo-bele voditi aktuelni sportski direktor i bivši Sabov asistent, Mirko Jovanović.
Tagovi:
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na MozzartSport.com...











