TOŠIĆ JE HEROJ LAMIJE: Bambi golom zadržao tim u eliti!

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Maj.2023, 12:38

TOŠIĆ JE HEROJ LAMIJE: "Bambi" golom zadržao tim u eliti!

Kada je najpotrebnije...

Srpski fudbaler Zoran Tošić postao je heroj Lamije, tima za koji nastupa od prethodne zime. On je u utakmici grčkog plej-auta protiv Jonikosa na gostovanju postigao prelep gol kojim je Lamija opstala u elitnom rangu.

Jonikos je vodio sa 2:0 na poluvremenu, u 53. minutu Nunjes je smanjio na 2:1, da bi u 72. minutu bio dosuđen slobodan udarac iz pozicije koju Tošić najviše voli.

Nadavao se golova sa tog mesta, i u >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Partizanu i širom Evrope, a još jednom je to učinio na vrućem gostovanju za opstanak svoje Lamije.

Tih 2:2 je ostalo do kraja, pa je Jonikos ispao iz lige zajedno sa Levadijakosom.

Da je Jonikos pobedio, Lamija bi od naredne sezone igrala u nižem rangu.

Interesantno, popularni "Bambi" je bio strelac i u prethodnom kolu protiv Levadijakosa,