Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2015, 11:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Surovo kažnjeni, sezona totalni neuspeh"
Fudbaleri Partizana Stefan Babović i Darko Brašanac bili su razočarani posle poraza od Augzburga (3:1) i eliminacije iz Lige Evrope.
- Kažnjeni smo na najsuroviji način. Primili smo golove u najgorem mogućem trenutku, a pored toga propustili smo dosta dobrih prilika. Srušen nam je san i odlična šansa koja se dugo neće ukazati. Ova sezona je totalni neuspeh - ekao je Babović novinarima posle utakmice. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
Jedan od tragičara bio je Brašanac koji nekoliko minuta ranije nije iskoristio veliku priliku da reši pitanje plasmana u šesnaestinu finala Lige Evrope, posle čega je usledila kazna preko napadača Augzburga Raula Bobadilje.
- Bili smo sasvim dobri u prvom poluvremenu, ali nas je presekao izjednačujući gol u zaustavnom vremenu. Kasnije je usledio pad koncetracije... Teški dani su pred nama, propustili smo istorijsku šansu - poručio je Brašanac.
Partizan je porazom od Augzburga (3:1) završio učesće u Evropi zbog lošije gol razlike u odnosu na nemački tim.
Nastavak na Vesti-online.com...






