Stojković sve bliži Partizanu

Izvor: Vesti-online.com, 15.Jan.2011, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojković sve bliži Partizanu

Srpski reprezentativni golman Vladimir Stojković postigao je dogovor sa Sportingom da može na kraju sezone da napusti klub bez obeštećenja, ako ne potpiše ugovor sa nekom ekipom iz Portugala.

Srpski golman je član portugalskog Sportinga, ali će na pozajmici braniti u Partizanu do kraja sezone.

"Ugovor sa Sportingom važi do >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 2012. godine, ali na leto mogu da napustim klub iz Portugala bez obeštećenja, pod uslovom da ne potpišem za nekog drugog iz pomenute zemlje", rekao je Vladimir Stojković.

On je dodao da na kraju ove sezone može da potpiše ugovor sa bilom kojim klubom bez obeštećenja, ali želi da ostane na golu Partizana.

"Moj cilj je da ostanem u Partizanu. Nadam se da će se sve pozitivno rešiti i da ću duže vreme braniti gol crno-belih", dodao je srpski golman.

Stojković (27) je ove sezone za "crno-bele" branio na 20 utakmica u svim takmičenjima.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.