Stevanovićev prvenac u dresu Partizana, proradio i Ožegol! (video)

Izvor: Sportske.net, 01.Avg.2019, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stevanovićev prvenac u dresu Partizana, proradio i "Ožegol"! (video)

"Crno-beli" mogu i do ubedljive pobede.

Sada je već sve gotovo, Partizan je osigurao plasman u treće kolo kvalifikacija u Ligu Evrope.

Nakon pogotka Zorana Tošića koji možeteda vidite OVDE, Bambi je izašao sa terena i mesto ustupio Ognjenu Ožegoviću.

Povratnik u Humskoj je na odličan način iskoristio poverenje koje mu je pružio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Savo Milošević i zatresao mrežu rivala u 70. minutu.

Samo tri minuta kasnije još jedan gol Partizana, još jedan rezervista je pogodio.

Filip Stevanović je nakon odličnog prodora postigao svoj prvi gol u seniorskoj ekipi "crno-belih".