Izvor: NaDlanu.com, 19.Jun.2010, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stevanović srećan što se vratio u Partizan

BEOGRAD, 19. juna 2010. (Beta) - Odbrambeni fudbaler Ivan Stevanović rekao je u subotu da je srećan što se vratio u Partizan i da želi da pomogne crno-belima da sledeće sezone ostvare dobre rezultate. "Srećan sam što sam se vratio u svoj klub i smatram da ću dati svoj puni doprinos budućim dobrim rezultatima kluba. ...

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Stevanović se vratio u Partizan

Izvor: RTS, 19.Jun.2010

Odbrambeni fudbaler Ivan Stevanović rekao je da je srećan što se vratio u Partizan i da želi da pomogne crno-belima da sledeće sezone ostvare dobre rezultate. .."Srećan sam što sam se vratio u svoj klub i smatram da ću dati svoj puni doprinos budućim dobrim rezultatima kluba. Imamo isto tako...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.