Izvor: Beta, 19.Jun.2010, 17:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stevanović srećan što se vratio u Partizan
BEOGRAD, 19. juna 2010. (Beta) - Odbrambeni fudbaler Ivan Stevanović
rekao je u subotu da je srećan što se vratio u Partizan i da želi
da pomogne crno-belima da sledeće sezone ostvare dobre rezultate.
"Srećan sam što sam se vratio u svoj klub i smatram da ću dati svoj
puni doprinos budućim dobrim rezultatima kluba. Imamo isto tako dobar
tim kao i kada sam prošle godine otisao u Francusku, a video sam ovih
prvih dana priprema da je atmosfera u timu, kao i uvek, odlična",
izjavio je na današnoj konferenciji za novinare Stevanović.
On je prošlog leta otišao iz Partizana u francuski Sošo, za koji je
odigrao sedam utakmica.














