Stanojević posle Al Džazire: Sad mi je jasno

Izvor: S media, 15.Feb.2011, 01:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanojević posle Al Džazire: Sad mi je jasno

Aleksandar Stanojević, trener Partizana, rekao je nakon pobede nad Al Džazirom na prijateljskom meču u Abu Dabiju da ima i dobrih i loših strana u igri njegovih pulena.

Vukić: Idem u trenere

Ana: Navijam za Partizan, a volim i Čelsi

Za Partizan skup, za Mogren nije

Krstajić: Moreira je ispao neozbiljan

Stanojević: Nema brčkanja kao kod Rebera!

Stanojević: >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Stevanović mi nahvalio Adiju i Tejga

- Bilo je dobrih i loših strana, ali neke stvari se kristališu, kako ćemo igrati, dobijam jasnu sliku. Prvi deo utakmice je protekao u veoma sporom ritmu, teško smo dolazili do igre, ali smo bolje zaigrali u nastavku. Brine me i što je usledio veliki pad promenom cele postave - ocenio je Stanojević.

On se osvrnuo i na igru novajlija, Tejga i Adija.

- Imali su nekih osnovnih grešaka, ali su nam doneli brzinu u napadu. Da li je to zbog umora ili ne znam čega, u svakom slučaju ovaj meč mi je dobro došao, jer imam jasniju sliku - dodao je Stanojević.

Golove sa meča možete pogledati OVDE.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.