Stanojević: Sami sebi smo napravili problem

Izvor: Sportski Žurnal, 26.Okt.2011, 21:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanojević: Sami sebi smo napravili problem

Sve je dobro što se dobro završi. Partizan se plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije pobedom na stadionu u Humskoj protiv Metalca 3:1, ali su gosti golom u 51. minutu dosta zakomplikovali situaciju na terenu.

Posle meča, trener crno–belih Aleksandar Stanojević je rekao:
– Zadovoljan sam pobedom, naravno, jer smo se plasirali u četvrtfinale Kupa. Nisam zadovoljan jer smo sami sebi napravili problem kada smo primili gol. To je donelo određeni nemir u završnici meča, ali smo u celini bili bolji i na kraju je ipak sve ispalo kako treba. U Kup utakmicama favoriti imaju problem što drugi tim uvek može da rizikuje.
Partizan je poslednji gol postigao u nadoknadi vremena, a prva dva u razmaku od samo tri minuta – u 7. i 10. Strelac oba gola bio je Zvonimir Vukić.
– Zadovoljan sam što je Vukić nastavio sa dobrim igrama i što je dao dva gola. Ostale fudbalere ću komentarisati kada se završi polusezona – rekao je Stanojević.
Trener Metalca Jovica Škoro rekao je da je njegova ekipa igrala dobro:
– Dok smo se opasuljili, već je bilo 2:0 za Partizan. Primili smo dva gola na brzinu, što je dokaz da smo naivna ekipa. Solidno smo igrali, pokušavali smo kontrama i polukontrama da ugrozimo gol protivnika i to nam je jednom uspelo.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.