Stanojević: Idemo na gol više protiv Šamroka

Izvor: Blic, 24.Avg.2011, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanojević: Idemo na gol više protiv Šamroka

Fudbaleri Partizana u četvrtak od 20 i 30 igraju odlučujući meč za plasman u Ligu Evrope protiv Šamroka. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević najavljuje da se njegov tim neće zadovoljiti rezultatom 0:0 i da će ofanzivnijom igrom osigurati prolaz.

"Svima je jasno šta znači ova utakmica, nemoguće je pričati o motivaciji kada se radi o meču koji vodi u Ligu Evrope. Sve je poznato, znamo kako oni igraju, a naši igrači znaju kako oni moraju da igraju i da se >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ponašaju. Očekujem da će Šamrok ubaciti svoje visoke igrače, to je tim koji je sposoban da postgine gol us vakom trenutku. Imaju aktivan rezultat, mogu da zatresu mrežu u 80. minutu, da ga ne prime i prođu dalje. Zato moramo da budemo oprezni", rekao je Stanojević.

Stanojević je rekao da ima još nekoliko nedoumica što se tiče sastava, kao i da postoji mogućnost da nastupi sa dvojicom zadnjih veznih igrača.

"To bi bila nešto defanzivnija varijanta, ali ćemo i u tom slučaju svakako igrati sa dvojicom napdača. Svaki prolaz dalje je dobar, ali sigurno je da nećemo igrati na rezultat 0:0, već ćemo ići na gol više. Sve odluke će biti donete posle večerašnjeg ili jutarnjeg treninga", rekao je Stanojević.

Crno-beli imaju zdravstvenih problema, pa je nastup Vladimira Volkova i dalje pod znakom pitanja. Lazevski i Miljković nisu u konkurenciji, iako su i oni i Anderson počeli sa treninzima.

"Što se Šćepovića tiče, on je svojim radom pokazao da zaslužuje da bude u konkurenciji za ovaj meč", rekao je Stanojević.

Juga nema, otvara se sever

Ulaznica za "jug" više nema u prodaji, a iz Partizana su poručili da će otvoriti i "severnu" tribinu za posetioce i da će karte za tu tribinu biti pušetene u prodaju tokom dana.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.