Izvor: Kurir, 22.Nov.2012, 22:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stamenković: Mitrović je indijanac
Verbalni sukob napadača Partizana Aleksandra Mitrovića i golmana Nefčija Saše Stamenkovića nastavljen u Bakuu
BAKU - Prvi meč u Beogradu između Partizana i Nefčija završen je koškanjem Aleksandra Mitrovića i Saše Stamenkovića. Ružnih scena bilo je i u Bakuu, a na pitanje novinara da prokomentasriše neprimereno ponašanje napadača crno-belih i provokaciju prilikom pogotka, bivši golman Crvene zvezde je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << rekao.
"Dečko verovatno ima neki problem u glavi. Ja sa njim nemam nikakav problem. Sve igrače i rukovodstvo Partizana sam dočekao kako dolikuje i mislim da niko ne može da mi uputi ružnu reč. Čestitam im na osvojenom bodu, a ako za njega moram da kažem nešto, onda je to samo jedna reč - indijanac. Ništa više", rekao je Stamenković.
Mitrović nije želeo da posle meča daje izjave, već je samo prošao pored novinara, koji su iz Beograda doputovali u Baku.
Pogledaj vesti o: Partizan, Večiti derbi, Zvezda - Partizan, Crvena Zvezda
STAMENKOVIĆ: Mitrović je indijanac! (VIDEO)
Izvor: Telegraf.rs, 22.Nov.2012
- Obećao sam da neću primiti gol, ali se, eto, dešava i da primim gol - kratak je bio golman azerbejdžanskog Nefčija, koji je o sukobu sa mladim navijačem Partizana rekao da on "ima problem u glavi"
























