Izvor: Vesti-online.com, 23.Nov.2017, 10:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Specijaliteti za kladioničare, može da se "opari" na večite
I Partizan i Crvene zvezde blizu su evropskog proleća, ali prvo treba da se skoči, pa tek onda da se kaže hop. Ipak, sve je u rukama četa Miroslava Đukića i Vladana Milojevića. Oni čije srce kuca za večite rivale moći će i dobro da se "opare" igrajući za voljeni klub.
Naime, kvote na pobede Partizana u Humskoj protiv Jang Bojsa i >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Crvene zvezde u Borisovu protiv BATE su sjajne. Kec na crno-bele je od 2,60 do 2,95, dok je skoro identično i na goste iz Berna.
Takođe, i kvota na dvojku Zvezde u Belorusiji je primamljiva, od 2,60 do 2,75, koliko je i kec na domaćina.
U oba slučaja - potpuno izjednačene kvote ili što bi kladioničari rekli teško je da se pogodi i dvoznak. Ipak, možda srce presudi, mada kako igraju ove jeseni večiti i razum kaže da su mogući trijumfi oba beogradska giganta.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Nastavak na Vesti-online.com...







