Izvor: Sportske.net, 14.Dec.2015, 18:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šou na Banjici - ''Grobari'' pevali redarima ''Ringe, ringe, raja...''! (video)
Komična scena u finišu utakmice na Banjici, između Rada i Partizana (2-2).
Način na koji se nezadovoljstvo navijača igrom njihovih ljubimaca može pretvoriti u jedan simpatični ''performans'', demonstriran je juče na Banjici.
Naime, kako bi sprečili navijače Partizana da eventualno upadnu na teren i prekinu meč tokom kojeg je njihov tim imao i dva gola minusa, obezbeđenje na stadionu na Banjici je priteklo u pomoć kordonu žandarmerije tako što >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << su se uhvatili za ruke i stali između žandarma i ''Grobara''.
Ta scena je bukvalno vratila osmehe na lica navijača crno-belih, koji su počeli da zbijaju šale na račun redara, pevajući ''Ringe ringe raja'', a zatim i zaigrali ''Užičko kolo'' na tribinama.
Evo kako je to izgledalo...
Pogledaj vesti o: Partizan











