Izvor: Sportski Žurnal, 26.Jan.2013, 21:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Smiljanić: Smetao nam vetar (VIDEO)
Igrač sredine terena Partizana Milan Smiljanić rekao je za sajt crno–belih da mu je žao zbog poraza od Ciriha (2:1) na pripremama, ali je dodao da je, s obzirom na loše vremenske uslove, najvažnije to što se niko nije povredio.
– Vetar je bio koban po nas i u prvom, ali i u drugom poluvremenu. Po golu koji je postigao Petrović videlo se da nije moglo normalno da se igra. Bili smo nervozni, jer je lopta stalno izlazila napolje, a vetar jednostavno nije dao da se igra. Žao mi je zbog poraza, ali je važno da je veliki broj igrača dobio šansu i da smo se istrčali. U ovakvim uslovima, najvažnije je da se niko nije povredio.
Partizanu je to bio prvi od osam kontrolnih mečeva u Antaliji, a sledeći igra u nedelju od 14 sati po našem vremenu protiv ukrajinskog Sevastopolja.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Smiljanić: Važno da se niko nije povredio
Izvor: Blic, 26.Jan.2013
Fudbaler sredine terena Partizana Milan Smiljanić rekao je da mu je žao zbog poraza od Ciriha (1:2) na pripremama, ali je dodao da je, s obzirom na loše vremenske uslove, najvažnije to što se niko nije povredio. .."Vetar je bio koban po nas i u prvom, ali i u drugom poluvremenu. Po golu koji je...







