Izvor: Sportske.net, 21.Apr.2012, 17:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Smederevo - Partizan (uživo)

Saša Ilić lepim golom u 85. minutu doneo vođstvo Partizanu u Smederevu, a Manga u 90. potvrdio pobedu! U prvom delu igre, raspoloženi Adamović u par navrata ozbiljno pripretio golu Partizana, u 20. minutu prečka je sprečila vođstvo Smederevaca. Na drugoj strani, najbolje prilike imali Dijara i Vukić.

JSL: Ilić i Manga džokeri Granta

Izvor: Mondo, 21.Apr.2012

Smederevo odolevalo Partizanu do 86. minuta, a onda je Saša Ilić lepim golom prekinuo mučenje crno-belih na stadionu "kraj Dunava". I Manga se upisao za konačnih 2:0.

Nastavak na Mondo...

Saša Ilić vodi ka petoj tituli

Izvor: Politika, 21.Apr.2012

Smederevo – Partizan 0:2 (0:0). – Kapiten doveo „crno-bele” u vođstvo, a konačan rezultat postavio Manga..Fudbaleri Partizana nastavili su pohod ka petoj uzastopnoj tituli državnog prvaka, pošto su u Smederevu savladali istoimenog domaćina s 2:0 (0:0). Do osme uzastopne pobede ovog proleća...