Izvor: B92, 20.Nov.2010, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Slohokej: Pobeda Olimpije u Pioniru
U derbi meču 14. kola Slohokej lige, hokejaši Olimpije savladali su Partizan rezultatom 3:2.
Susret dva vodeća tima Slohokeja, Partizana i Olimpije, doneo je vrlo izjednačenu utakmicu i dobar hokej u Pioniru.
Prvu trećinu crno-beli' su okončali vođstvom od 1:0, dok su u drugoj deonici gosti postigli dva pogotka i preokrenuli na 1:2, dok je treći period završen rezultatom 1:1.
Golove za Partizan postigli su Marko Kovačević >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u 14. minutu, i Marko Milovanović u 46. minutu utakmice.
"Mislim da je ovo bila jedna tvrda utakmica, napravili smo dosta faulova i to nam se vratilo. Olimpija je tim koji ume da iskoristi igrača više, a večeras smo im puno puta dozvolili tu situaciju. Ali idemo dalje, pred nama je utakmica sa Zagrebom u sredu i moramo da se koncentrišemo na to”, rekao je napadač Partizana Boris Gabrić.
U 15. kolu, 24. novembra, 'crno-beli’ gostuju ekipi Tim Zagreb.
Slohokej: Olimpija osvojila "Pionir"
Izvor: S media, 20.Nov.2010
U derbiju 14. kola Slohokej lige, Partizan je u Beogradu izgubio od Olimpije sa 3:2 (0:1, 2:0 i 1:1)...Okršaj dve najbolje ekipe u ligi bio je više nego uzbudljiv, ali su na kraju crno-beli ipak morali da pruže ruku boljem, koji ih je i u finalnoj seriji prošlogodišnjeg šampionata nadigrali crno-bele...Pobeda...











