Slohokej: Partizan se revanširao zmajčekima

Izvor: S media, 25.Feb.2011, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slohokej: Partizan se revanširao "zmajčekima"

Hokejaši Partizana pobedili su u hali "Pionir" ekipu Olimpije rezultatom 10:2 (4:1, 1:1, 5:0) u finalu Slohokej lige i tako izjednačili u finalnoj seriji na 1:1.

Nakon početne prednosti gostiju, crno-beli su sjajnom igrom već u prvoj trećini preokrenuli rezultat i stekli ubedljivu prednost, koju su sačuvali u drugoj i uvećali u trećoj trećini pa je meč završen ubedljivom pobedom Partizana.

Slohokej: Partizan pao posle produžetaka

Slohokej: >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Hokejaši Partizana napadaju titulu

Slohokej: Partizan u finalu

Prva utakmica pre nekoliko dana u Ljubljani završena je pobedom Olimpije posle produžetka, a pošto se serija igra na tri dobijene utakmice, sledeća je ponovo u Ljubljani u ponedeljak, a četvrta u Beogradu, 3. marta.

Golove za Partizan postigli su Marko Milovanović, Anže Terlikar i Nemanja Vučurević po 2, odnosno Marko Sretović, Srđan Ristić, Boris Gabrić i Jozef Lukač po jedan gol.

Nastavak na S media...



Povezane vesti

Hokejaši Partizana ponizili Olimpiju, 1:1 u finalu

Izvor: Blic, 25.Feb.2011

Hokejaši Partizana pobedili su u ledenoj hali Pionir ekipu slovenačke Olimpije sa 10:2 (4:1, 1:1, 5:0) u finalu Slohokej lige i tako izjednačili u finalnoj seriji na 1:1...Finalna serija igra se na tri dobijene utakmice, naredni meč se igra u Ljubljani u ponedeljak, 28. februara, a treći ponovo...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.