Izvor: S media, 25.Feb.2011, 23:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Slohokej: Partizan se revanširao "zmajčekima"
Hokejaši Partizana pobedili su u hali "Pionir" ekipu Olimpije rezultatom 10:2 (4:1, 1:1, 5:0) u finalu Slohokej lige i tako izjednačili u finalnoj seriji na 1:1.
Nakon početne prednosti gostiju, crno-beli su sjajnom igrom već u prvoj trećini preokrenuli rezultat i stekli ubedljivu prednost, koju su sačuvali u drugoj i uvećali u trećoj trećini pa je meč završen ubedljivom pobedom Partizana.
Slohokej: Partizan pao posle produžetaka
Slohokej: >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Hokejaši Partizana napadaju titulu
Slohokej: Partizan u finalu
Prva utakmica pre nekoliko dana u Ljubljani završena je pobedom Olimpije posle produžetka, a pošto se serija igra na tri dobijene utakmice, sledeća je ponovo u Ljubljani u ponedeljak, a četvrta u Beogradu, 3. marta.
Golove za Partizan postigli su Marko Milovanović, Anže Terlikar i Nemanja Vučurević po 2, odnosno Marko Sretović, Srđan Ristić, Boris Gabrić i Jozef Lukač po jedan gol.
Hokejaši Partizana ponizili Olimpiju, 1:1 u finalu
Izvor: Blic, 25.Feb.2011
Hokejaši Partizana pobedili su u ledenoj hali Pionir ekipu slovenačke Olimpije sa 10:2 (4:1, 1:1, 5:0) u finalu Slohokej lige i tako izjednačili u finalnoj seriji na 1:1...Finalna serija igra se na tri dobijene utakmice, naredni meč se igra u Ljubljani u ponedeljak, 28. februara, a treći ponovo...











