Izvor: B92, 10.Jan.2012, 15:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slohokej: Partizan čeka Bled

Hokejaši Partizana u sredu od 18 časova u ledenoj dvorani hale "Pionir" dočekuju Bled u zaostalom meču 21. kola Slohokej lige.

Posle pauze zbog novogodišnjih i božićnih praznika, 'crno-beli' završnicu regularnog dela sezone počinju utakmicom protiv slovenačkog tima, koja je trebalo da bude odigrana 10. decembra, ali je otkazana zbog bolesti igrača i trenera gostijuće ekipe.

Hokejašima Partizana i Bleda to će biti treći susret ove sezone, a u prethodna dva meča >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << obe ekipe zabeležile su po jedan trijumf na svom ledu. ’Crno-beli’ su u meču šestog kola u „Pioniru" slavili sa 5:1, dok je utakmicu 13. kola u Bledu domaći tim rešio u svoju korist rezultatom 4:2.

Meč sa Bledom Partizan dočekuje na drugoj poziciji na tabeli sa 39 bodova, dok su gosti poslednji sa 22 boda.

Hokejaški klub Partizan dobio je novo pojačanje, pa će u nastavku sezone ’crno-beli’ dres nositi slovenački napadač Jure Kralj, koji je u Partizan stigao iz finske ekipe Kieko-Laser, dok je tokom karijere nastupao za Bled i Olimpiju iz Ljubljane.

Karte za utakmicu 21. kola Slohokej lige po ceni od 250 dinara moguće je nabaviti na blagajni ledene dvorane „Pionir" dva sata pre početka utakmice.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.