Škuletić proradio, Partizan lider Super lige

Izvor: Vesti-online.com, 02.Nov.2014, 21:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan je novi-stari lider Jelen Super lige. Crno-beli su pobedili Vojvodinu 1:0 u derbiju 11. kola domaćeg šampionata. U prethodnim susretima, Petar Škuletić se ispromašivao, ali je sada proradio, i u 32. minutu doneo tri boda klubu iz Humske.

Petra Škuletića neće gol na posledjim susretima

Crno-beli su imali crnu nedelju. Na tri poslednja meča, izabranici Marka Nikolića imaju dva >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << poraza i remija na svom stadionu protiv OFK Beograda.

90+4. minut - Kraj utakmice. Pobeda Partizana.

88. minut - Vojvodina bez snage da napadne crno-bele u finišu.

77. minut - Saša Marković je pokušao iz daljine, ali nema opasnosti.

71. minut - Igrači Partizana su "stali" na loptu. Voša ne uspeva da izvrrši pritisak na sredini terena. Pao je ritam u poslednjih desetak minuta.

63. minut - Opet Škuletić šutira, ali slabo. Napadač Partizana je non-stop u gol šansama. Utakmica je prekinuta na kratko zbog bakljade "grobara".

58. minut - Voša hrabrija u nastavku, najopasnije iz prekida.

50. minut - Umalo gol za Vojvodinu psoel kornera. Šansa za Vošu, ali Lukač brani. Novosađani hrabriji u nastavku.

45+1. minut - Pokušao je Saša Marković iz daljine, ali malo iznad gola. Bomba veziste Partizana. Kraj prvog poluvremena.

44. minut - Opet je Škuletić uputio loptu ka golu Milinković - Savića, ali saa je to učinio slabo.

41. minut - Partizan napada u talasima, Voša indisponirana, Novosađani nisu uputili nijedan udarac ka golu Lukača. Čuju se povici sa juga "Uprava napolje".

32. minut - GOOOL - Petar Škuletić je izmakao ofsajd zamku i rutinski savladao golmana Milinković - Savića. Igrači Voše protestvuju jer misle da je ofsajd.

30. minut - Opet je Škuletić bio u šansi, ali je loše zahvatio loptu, pa je golman Vojvodine lako uhvatio loptu.

23. minut - Nastavlja se inicijativa Partizana.

19. minut - Partizan bolji, Lazović napada, ali je odličan na golu Voše Milinković-Savić.

16. minut - Neće gol Škuletića. Opet je napadač Partizana bio u dobroj šansi, ali je Milinković-Savić uspeo da odbrani.

11. minut - Partizan ima terensku inicijativu, Voša preti iz kontranapada.

5. minut - Drinčić je izveo slobodan udarac, ali je na mestu bio Milinković-Savić.

4. minut - Škuletić je pogodio stativu posle odličnog prodora. Loptu je okrznuo golman Milinković-Savić.

1. minut - Utakmica je počela.

PARTIZAN: Lukač, B. Ilić, Stanković, Ćirković, Petrović, Drinčić, Marković, Živković, S. Ilić (od 82. Pantić), Lazović (od 78. Grbić), Škuletić.

VOJVODINA: Milinković-Savić,  Živković, Pekarić, Nastić, Babić, Tumbasević, Alivodić, Poletanović, Gaćinović, Novaković (od 75. Sekulić), Veselinović.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.