Izvor: B92, 19.Sep.2019, 23:15

Skener B92: Nathove majstorije i odbrana od papira

Premijernu utakmicu u Grupi L Lige Evrope Partizan je odigrao u Humskoj nerešeno sa AZ Alkmarom (2:2).
S obzirom na to da su gosti igrali s fudbalerom manje od 27. minuta zbog iskiljučenja Jonasa Svensona teško je biti zadovoljan ovakvim ishodom. Naročito zbog činjenice da su Holanđani iz dva udarca u okvir gola postigli dva gola.
Odbrana Partizana nije bila na visini zadatka, ali crno-beli nisu uspeli ni da kapitalizuju terensku inicijativu i posedn lopte koji je bio 60:40, baš kao ni 20 šuteva, od kojih je šest bilo u okvir gola.
Partizan ima u timu Bibrasa Natha, ali njegovo znanje neće biti dovoljno Partizanu u nastavku...