Sead Malićević: Partizanu titula, Novom Pazaru opstanak

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Apr.2013, 13:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sead Malićević: Partizanu titula, Novom Pazaru opstanak

U gradu na Jošanici vri kao u košnici. U nedelju na Gradskom stadionu igraće se jedna od najvažnijih utakmica za novopazarskog superligaša.
Nekadašnji lekar crno-belih, danas predsednik Novog Pazara dr Sead Malićević, nema dileme šta je u ovom trenutku važnije:
U teškoj smo poziciji. Stalni pritisak u borbi za goli superligaški život iscrpljujući je i teško je u takvim uslovima igrati. Svaka utakmica za nas je kvalifikaciona – kaže dr Sead Malićević.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << /> U Novom Pazaru su svesni protiv koga igraju, ali da je lopta okrugla i da važnost meča može inspirisati jedne, a sputati druge.
Znamo protiv koga igramo, znamo da su nam protiv šampiona šanse umanjene, ali se uzdamo u naše navijače da će biti inspiracija fudbalerima da odigraju najbolje što mogu i nadam se iznenade Partizan. Voleo bih da crno-beli osvoje titulu, a da Novi Pazar ostane u eliti – zaključio je Malićević.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.