Izvor: B92, 04.Okt.2012, 11:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šćepović: Spremni smo za podvig
Fudbaleri Partizana gostuju Rubinu u drugom kolu Lige Evrope, a napadač crno-belih' Stefan Šćepović smatra da njegova ekipa može da napravi podvig u Kazanju.
Crno-beli' su u Rusiju došli sa serijom od šest pobeda, pet u šampionatu i jednom u nacionalnom kupu.
"Znam da većina misli da je Rubin mnogo jači zato što je platežno mnogo moćnija ekipa od nas. Došli smo ovde potpuno rasterećeni, ali i veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << motivisani da napravimo podvig", kazao je Šćepović Tanjugu.
"Atmosfera u ekipi je zaista sjajna, pogotovo što smo ušli u seriju sjajnih rezultata i igramo sve bolje. Svi u timu veruju da ćemo i protiv Rubina nastaviti na isti način", dodao je povremeni reprezentativac Srbije.
Golman šampiona Srbije Vladimir Stojković kazao je da igra ‘crno-belih’ konstantno napreduje, a kao posledica toga došli su dobri rezultati.
"Mnogo smo popravili igru u odbrani kada su u pitanju prekidi, to se videlo i prošlog vikenda na utakmici u Novom Sadu, gde smo zaustavili sve opasne napade Vojvodine. Verujem da će tako biti i na meču sa Rubinom", istakao je Stojković.
Partizan i Rubin su u prvom kolu zabeležili remije, a duel igra se od 18 sati po našem vremenu.
Šćepović: Spremni smo za podvig
Izvor: NaDlanu.com, 04.Okt.2012
Fudbalski klub Partizan proslaviće danas 67. rođendan, a napadač crno-belih Stefan Šćepović smatra da njegova ekipa može da napravi podvig u Kazanju protiv Rubina u utakmici drugog kola Lige Evrope..."Znam da većina misli da je Rubin mnogo jači zato što je platežno mnogo moćnija ekipa od...













