Savić Manćinija bacio u reklame

Izvor: Sportal.rs, 19.Jul.2011, 10:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Savić Manćinija "bacio u reklame"

Ako je povređivanje trenera jedan od načina da novajlija pokaže koliko zaista vredno radi na treninzima, onda je Stefan Savić, crnogorski reprezentativac, do juče fudbaler Partizana, na pravom putu.

Nastavak na Sportal.rs...



Povezane vesti

Savić na treningu Sitija povrijedio trenera: Klizeći na Manćinija

Izvor: Nezavisne Novine, 19.Jul.2011

Ako je povređivanje trenera jedan od načina da novajlija pokaže koliko zaista vrijedno radi na treninzima, onda je doskorašnji fudbaler Partizana Crnogorac Stefan Savić na pravom putu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.