SUPERLIGA SRBIJE: Partizan lako PROTUTNJAO kroz Lučane (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Mar.2017, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli opravdali ulogu favorita.

Partizan je seriju mečeva bez poraza nastavio i u Lučanima gde je bez većih problema pobedio Mladost 2:0 i tako nastavio trku za titulu sa braniocem trofeja Crvenom zvezdom. Izabranike Marka Nikolića je ka pobedi predvodio tandem Leonardo - Uroš Đurđević, strelci golova i začetnici akcija za postignute pogotke.

Vicešampioni Srbije su na kraju rutinski >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << slavili, ali pitanje je kako bi se meč odvijao da je Mlados povela u 33. minutu, međutim golman Filip Kljajić se istako intervencijom i spasio gol crno-belih.

Partizan je poveo u 42. minutu, Leonardo se posle akcije Đurđevića odlično snašao u šesnaestercu domaćina i lao postigao gol.

Konačan rezultat postavio je Uroš Đurđević koji je ispratio akciju Leonarda i smestio u mrežu loptu koju je golman domaćih odbio posle udarca Brazilca.

Slatko, najslađe: Novak nikad nije imao OVAKVOG sparing partnera (VIDEO)

Mladost – Partizan 0:2